در پژوهش اینترنتی دانشگاه شهید بهشتی شرکت کن و کد تخفیف جایزه بگیر!

فایل‌ها

چاپکی های محرم - رنگی

فایل فشرده

1.69 MB

ورود

چاپکی های محرم - سیاه و سفید

فایل فشرده

869.50 KB

ورود

برای اینکه در ایام خاص مذهبی بتونیم منظم و برنامه‌ریزی شده عمل کنیم، استفاده از چاپکی‌ها و ردیاب‌ها خیلی کمک‌کننده است. در ادامه می‌خواهیم شش تا چاپکی و ردیاب رایگان رو معرفی کنیم که می‌تونید ازشون برای بهتر کردن تجربه مذهبی‌تون در ماه محرم استفاده کنید.

آمادگی برای پیاده‌روی اربعین

پیاده‌روی اربعین یکی از بزرگ‌ترین تجمعات مذهبی جهانه و نیاز به آمادگی روحی و جسمی خاصی داره. این چاپکی به شما کمک می‌کنه تا همه چیزهای لازم برای این سفر رو آماده کنید و چیزی رو فراموش نکنید. میتونی وسایل شخصی مورد نیاز، مدارک لازم، مواد غذایی، وسایل بهداشتی و سایر لوازم ضروری رو از قبل سفر اینجا بنویسی و لیست نهایی رو هم با خودت ببری.

چاپکی ورود به محرم

ماه محرم برای ما شیعیان اهمیت ویژه‌ای داره و دوست داریم با دلی پاک و آماده واردش بشیم و حداکثر استفاده رو از عزاداری‌ها ببریم. این چاپکی بهت کمک می کنه با امام (ع) قرارهای خوب خوب بذاری، بذر عادتهای خوب را در رفتارت بکاری، خودت و اطرافیانت و منزلت رو سیاه پوش کنی و یک برنامه ریزی کلی برای این ماه داشته باشی.

ردیاب زیارت عاشورا

خوندن زیارت عاشورا در ایام محرم خیلی توصیه شده. با این ردیاب یک چله ی زیارت عاشورا بگیر و خودت رو به امام حسین (ع) نزدیک‌تر کن. برای این ردیاب از آیکن درخت سرو استفاده کردیم که در فرهنگ عاشورا نماد ایستادگی و مقاومت محسوب میشه!

ردیاب عادت محرم و صفر

برای تقویت و پایبندی به عادات مذهبی در ماه‌های محرم و صفر، این ردیاب بهت کمک می‌کنه عادات مذهبی‌ت رو دنبال کنی و به صورت منظم بهشون پایبند باشی. نمازهای روزانه، دعاها و زیارات، اعمال خاص محرم و صفر، و سایر عادات مذهبی رو می‌تونی در این صفحه ثبت کنی.

لیست کتابخوانی محرم

مطالعه کتب مذهبی و تاریخی درباره واقعه عاشورا و شخصیت‌های مهم کربلا می‌تونه دانش و بینش تو رو افزایش بده. توی این صفحه لیست کتابهای مرتبط با عاشورا و محرم رو بنویس، یک برنامه ی مناسب برای مطالعه داشته باش، و مطالعه ی روزانه ت رو در این صفحه ثبت کن. راستی اگر دوست داری در قسمت دیدگاه ها، کتابهای مرتبط رو بهمون معرفی کن!

روضه خانگی

برگزاری روضه های خانگی در ایام عزاداری سنت قشنگیه که خیلی از ما انجامش میدیم یا در اونها شرکت می‌کنیم. نردیشمی با طراحی این صفحه سعی کرده به تو برای برنامه ریزی برگزاری روضه ها کمک کنه. تازه ما یک قسمت هم برای مهدکودک در نظر گرفتیم تا یادت بندازیم کودکان عضو مهمی از روضه های خانگی ما هستند و باید بهشون توجه ویژه ای داشته باشیم!

دانلود چاپکی‌ها

بعد از ورود به حساب کاربریت در سایت نردیشمی، میتونی فولدرهای رنگی و سیاه و سفید این چاپکی ها رو دانلود کنی. هر طرح یک نسخه رنگی و یک نسخه سیاه و سفید داره. استفاده از این چاپکی‌ها و ردیاب‌ها به شما کمک می‌کنه تا با آمادگی بیشتری به استقبال ایام مذهبی برید و از این زمان‌ها بهتر استفاده کنید. این ابزارها رایگان هستن و می‌تونید اون‌ها رو از وب‌سایت ما دانلود و استفاده کنید. با داشتن برنامه‌ریزی منظم، می‌تونید تجربه معنوی‌تون رو غنی‌تر کنید و به اهداف مذهبی‌تون نزدیک‌تر بشید.

ورود

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

وارد شوید
نرگس حلاج

نرگس حلاج

21 تیر 1403 ساعت 23:19

ممنون چقدر زیبا و مناسبه😍