در پژوهش اینترنتی دانشگاه شهید بهشتی شرکت کن و کد تخفیف جایزه بگیر!

تقویم کلندکس ۱۴۰۳ دو صفحه‌ای

فایل‌ها

تقویم کلندکس ۱۴۰۳ دو صفحه‌ای

PDF

246.22 KB

ورود

کلندکس ترکیبی از تقویم و فهرسته که کمک میکنه صفحه های مختلف دفتر برنامه ریزی مون را با ترتیب بهتری دسته بندی کنیم و زمانی هم که بهشون نیاز داشتیم راحت تر پیداشون کنیم. این چاپکی شامل دو فایل کلندکس رنگی و سیاه سفیده که میتونی بعد از دانلود برای خودت چاپ کنی یا به صورت دیجیتال ازشون استفاده کنی. اگر درمورد استفاده از کلندکس سوالی داشتی میتونی در قسمت دیدگاه ها مطرح کنی.

کلندکس چیست؟

کلندکس یک نوع فهرسته که فقط بر اساس شماره صفحه ها کار نمیکنه بلکه تاریخ ها رو هم در خودش داره. یک صفحه ی کلندکس شبیه یک تقویم سالانه طراحی میشه. ماه ها، هفته ها و روزها توی این صفحه مشخص هستن و جای خالی برای نوشتن شماره صفحه ها هم وجود داره.

فرض کنیم که شما روزنگار سوم خرداد رو در صفحه ی ۲۵ دفتر برنامه ریزی تون نوشتید. حالا اگر بخواهید این صفحه رو به کلندکس اضافه کنید، شماره ی ۲۵ رو جلوی تاریخ ۳ خرداد یادداشت می‌کنید! یا فرض کنیم که در تاریخ ۱۲ بهمن می‌خواهید به یک سفر برید و لیست وسایل لازم برای این سفر رو در صفحه ی ۶۶ دفترتون نوشتید و تیک زدید. حالا برای پر کردن کلندکس، باید شماره ی ۶۶ رو جلوی تاریخ ۱۲ بهمن یادداشت کنید.

کسی که از کلندکس استفاده می‌کنه داره به خودش فرصت میده که بتونه تمام صفحه های دفتر برنامه ریزیش رو بر اساس تاریخ هاشون مرتب کنه. یک نگاه به این تقویم جالب به شما نشون میده هر شماره ی صفحه مربوط به چه تاریخی بوده و اگر مثلا بخواهید یادداشت های جلسه ی پنجم آبان با استاد راهنماتون رو پیدا کنید، کلندکس راحت این کار رو براتون انجام میده.

طرز استفاده از کلندکس

چه بخواهی خودتون کلندکس بکشید چه بخواهید از طرح های آماده استفاده کنید، روال کار فرقی نمی‌کنه:

۱- کشیدن تقویم سال جاری با مشخص کردن ماه ها و هفته ها

توی چاپکی آماده ما این کار رو براتون انجام دادیم!

۲- قرار دادن کلندکس در ابتدا یا انتهای جدول

یک جایی که دسترسی بهش راحت باشه

۳- اضافه کردن شماره‌ی صفحات دفتر برنامه ریزی به تقویم

صفحه هایی که از قبل درست کردی و همچنین صفحه های جدید رو اگر مربوط به تاریخ خاصی هستند به تقویم اضافه کن.


با همین سه قدم ساده، کلندکس تو کم کم تکمیل میشه و به کارت میاد!

ورود

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

وارد شوید