دوره ۵ قسمتی آموزی زبان خارجی | چطور خودمون یک زبان جدید یاد بگیریم؟

زبان یاد گرفتن برای خیلی از ما یک دغدغه ی بزرگه. من در این دوره ی آموشی، بهت یاد میدم چطور خودت یک زبان جدید رو یاد بگیری. چطور برنامه ریزی کنی، چه منابعی رو استفاده کنی و حتی اینکه چطور کلمه ها و مطالب جدید رو یاد بگیری تا به راحتی فراموششون نکنی. این دوره بر اساس چند تا کتاب از معروف ترین پلیگلات های دنیا نوشته شده. میدونی پلیگلات یعنی چی؟ یعنی کسی که به چندین زبان مسلطه. مثلا بنی لوییس که نویسنده ی یکی از این کتابهاست، خودش به ۸ زبان مسلطه! مطمئن باش تو هم میتونی مثل بنی باشی!

فرقی نمیکنه چه زبانی میخوای یاد بگیری. انگلیسی یا فرانسه، کره ای یا چینی. این دوره به درد یادگیری هر زبانی میخوره. چون زبان یاد گرفتن یک سری اصول کلی داره که متاسفانه ما اونا رو بلد نیستیم. به همین دلیل هم مدااااام شکست میخوریم. تو با شرکت در این دوره میتونی اون اصول کلی رو یاد بگیری و بعدش به راحتی به هر زبانی که میخوای مسلط بشی ?

وبینار آموزش روش بولت ژورنال

اگه می خوای بدونی بولت ژورنال چیه، اگه می خوای یک دفتر برای خودت درست کنی، اگه می خوای با برنامه ریزی به تمام رویاهات برسی، این ویدیو به دردت می خوره. این محصول، ویدیوی ضبط شده ی وبیناره. در این وبینار من به تو اصول بولت ژورنال رو یاد می دم. تو قراره فوت و فن برنامه ریزی و هدفگذاری رو یاد بگیری. بعد از تماشای وبینار میتونی خودت یک دفتر بولت ژورنال درست حسابی برای خودت درست کنی.

من در این ویدیو درباره ی چارچوب اصلی بولت ژورنال، صفحه های اصلیش، ترتیب صفحه ها، نحوه ی برنامه ریزی و هدفگذاری و مفاهیم مهم دیگه صحبت می کنم. حتی اگه تا حالا هیچوقت برنامه ریزی نکردی و هیچی از بولت ژورنال نمی دونی، این ویدیو بهت کمک میکنه برای اولین بار یک زندگی منظم و هدفمند داشته باشی.

وبینار آموزش پایبندی به برنامه ریزی

این وبینار به درد کسایی می خوره که با مفاهیم بولت ژورنال و برنامه ریزی آشنا هستن اما نمیتونن به برنامه شون پایبند باشن. عمل نکردن به برنامه علتهای مختلفی داره. گاهی هدفگذاری مون نادرست بوده. گاهی عادتهای منفی نمیذارن به برنامه مون عمل کنیم. گاهی هم عوامل دیگه ای دخیل هستن. در این وبینار من درباره ی موانع اصلی اهمال کاری و پایبند نبودن به برنامه صحبت می کنم. تو قراره با این ویدیو یاد بگیری چطور جوری برنامه ریزی کنی که بتونی بیشتر بهش عمل کنی و یاد میگیری چه عملکردی داشته باشی که رسیدن به اهدافت رو تضمین کنه.

این ویدیو هم ضبط شده ی یک وبیناره که میتونی اسکرین شاتهاش رو در صفحه ی خودش ببینی. یادت باشه اول باید با بولت ژورنال آشنا باشی بعد این ویدیو رو تماشا کنی.