وبینار آموزش روش بولت ژورنال

اگه می خوای بدونی بولت ژورنال چیه، اگه می خوای یک دفتر برای خودت درست کنی، اگه می خوای با برنامه ریزی به تمام رویاهات برسی، این ویدیو به دردت می خوره. این محصول، ویدیوی ضبط شده ی وبیناره. در این وبینار من به تو اصول بولت ژورنال رو یاد می دم. تو قراره فوت و فن برنامه ریزی و هدفگذاری رو یاد بگیری. بعد از تماشای وبینار میتونی خودت یک دفتر بولت ژورنال درست حسابی برای خودت درست کنی.

من در این ویدیو درباره ی چارچوب اصلی بولت ژورنال، صفحه های اصلیش، ترتیب صفحه ها، نحوه ی برنامه ریزی و هدفگذاری و مفاهیم مهم دیگه صحبت می کنم. حتی اگه تا حالا هیچوقت برنامه ریزی نکردی و هیچی از بولت ژورنال نمی دونی، این ویدیو بهت کمک میکنه برای اولین بار یک زندگی منظم و هدفمند داشته باشی.

وبینار آموزش پایبندی به برنامه ریزی

این وبینار به درد کسایی می خوره که با مفاهیم بولت ژورنال و برنامه ریزی آشنا هستن اما نمیتونن به برنامه شون پایبند باشن. عمل نکردن به برنامه علتهای مختلفی داره. گاهی هدفگذاری مون نادرست بوده. گاهی عادتهای منفی نمیذارن به برنامه مون عمل کنیم. گاهی هم عوامل دیگه ای دخیل هستن. در این وبینار من درباره ی موانع اصلی اهمال کاری و پایبند نبودن به برنامه صحبت می کنم. تو قراره با این ویدیو یاد بگیری چطور جوری برنامه ریزی کنی که بتونی بیشتر بهش عمل کنی و یاد میگیری چه عملکردی داشته باشی که رسیدن به اهدافت رو تضمین کنه.

این ویدیو هم ضبط شده ی یک وبیناره که میتونی اسکرین شاتهاش رو در صفحه ی خودش ببینی. یادت باشه اول باید با بولت ژورنال آشنا باشی بعد این ویدیو رو تماشا کنی.