صفحه های قابل چاپ ماهانه در بولت ژورنال برای ماه مرداد

خیلی از ما ممکنه به برنامه ریزی علاقه داشته باشیم و از بولت ژورنال خوشمون بیاد، اما وقتی به مرحله ی درست کردن صفحه های و جدول ها میرسه، حس کنیم نمیتونیم یا حوصله شو نداریم. صفحه های قابل چاپ برای بولت ژورنال صفحه های آماده ای هستند که میتونید در هر سایزی که دلتون میخواد اونها رو پرینت بگیرید و ازشون به صورت جداگونه یا توی کلاسور استفاده کنید.

طرز استفاده از صفحه های قابل چاپ بولت ژورنال

با دانلود کردن صفحه های قابل چاپ میتونید خیلی راحت واسه خودتون یک بولت ژورنال خوشگل درست کنید و وقتتون رو صرف خط کشی جدول ها و شکل کشیدن توی صفحه ها نکنید. این صفحه ها هم در سایز A4 و هم در سایزهای کوچکتر قابل دانلود هستند.

هر صفحه رو میتونید با مگنت به دیوار یا وایت برد بزنید، یا اینکه با پانچ دوسوراخه یا چهارسوراخه ش کنید و لای کلاسورتون قرار بدید و یا به همین صورت برگه ی جدا لای پوشه بذارید.

داشتن صفحه های آماده باعث میشه که توی وقتتون صرفه جویی کنید و همچنین از سردرگمی راجع به اینکه چطور میتونم برنامه ریزی کنم یا بولت ژورنال چطوری درست میشه دربیاید.

دانلود صفحه های قابل چاپ بولت ژورنال

من تصمیم گرفتم سه تا از پرکاربردترین صفحه های بولت ژورنال رو در اولین سری ِ صفحه های قابل چاپ برای دانلود قرار بدم:

صفحه ی برنامه ریزی ماهانه برای ماه مرداد ۹۷

این صفحه یک تقویم کلی از ماه مرداده. هر روز یک مربع کوچیک با تاریخ داره که میتونید توش قرار، وقت دکتر یا هر اتفاق دیگه ای رو ثبت کنید تا یادتون نره. پایین این تقویم هم یک باکس بزرگتر برای یادداشت های مربوط به ماه مرداد وجود داره تا هدف ها یا هر یادداشتی که حس میکنید باید همیشه جلوی چشمتون باشه رو توش بنویسید.

صفحه برنامه ریزی ماه مرداد در بولت ژورنالصفحه برنامه ریزی ماه مرداد در بولت ژورنال
صفحه برنامه ریزی ماه مرداد در بولت ژورنال

صفحه ی برنامه ریزی ۷ روزه

این صفحه شامل هفت باکس برای هفت روز هفته س که میتونید به هر تعداد که میخواید ازش پرینت بگیرید و برای هفته های مختلف استفاده کنید. صفحه ی برنامه ریزی ۷ روزع جزء پرکاربردترین صفجه های بولت ژورنال محسوب میشه.

صفحه برنامه ریزی بولت ژورنال

صفحه ی هبیت ترکر ماهانه

این صفحه از دو قسمت تشکل شده. قسمت اول مربوط به هر عادتی که میخواین دنبالش کنید و تاریخ های مربوط به اون عادته. صفحه برای ۳۱ روز ماه و ۱۵ عادت جدول بندی شده و کارتون رو به شدت راحت کرده. قسمت دوم شامل یک نموداره که توش با توجه به تاریخ های بالا، تعداد عادت هایی رو که در هر روز انجام دادید ثبت میکنید و با وصل کردن نقطه های روزهای مختلف به هم یک نمودار خوشگل درست میکنید.

صفحه هبیت ترکر ماهانه در بولت ژورنال
صفحه هبیت ترکر ماهانه در بولت ژورنال

 

به نظرتون این صفحه ها میتونه بهتون کمک کنه تا راحت تر کارهاتون رو انجام بدید و به هدف هاتون نزدیک تر شید؟ حتما توی نظرها بهم بگید آیا راضی هستید یا نه؟


ویدیو آموزشی بولت ژورنال چیست
ویدیو آموزشی بولت ژورنال چیست

8 comments on “صفحه های قابل چاپ ماهانه در بولت ژورنال برای ماه مرداد

دیدگاهتان را بنویسید