چالش ورزش در بولت ژورنال

چالش ورزش در بولت ژورنال

بدین وسیله اولین پست ورزشی سایت نردیشمی رو می نویسم! خب آدما که کامل نیستن، منم تا حالا خیلی کم به بعد ورزشی زندگیم اهمیت داده بودم! اما سال ۹۹ قرار بود متفاوت باشه و خدا رو شکر تا حالا متفاوت بوده! امروز می خوام یک صفحه برای چالش ورزش در بولت ژورنال به شما معرفی کنم.

من از اول سال به طور پراکنده یعنی دو سه روز در هفته ورزش کردم. ورزشم هم بیشتر پیلاتس و حرکت های کششی بوده. حالا می خوام به مدت یک ماه هر روز ورزش کنم. این چالش برام ترسناکه اما کلی هیجان دارم براش!

معرفی نرم افزار FitOn

چالش ورزش در بولت ژورنال

توی دفترم یک جدول سی روزه کشیدم و به اندازه ی سی روز تاریخ زدم. نیاز نیست حتما از اول ماه شروع کنید. من این چالش رو از بیستم خرداد شروع کردم و اگه خدا بخواد تا هجدهم تیر پیش می برم تا سی روزش تکمیل بشه. هر روز که ورزش می کنم رو رنگ می کنم تا پیشرفتم رو ببینم و مشعوف بشم.

رنگ ها مدت زمان ورزش رو نشون میدن. من تا حالا بیشتر ورزش های پنج دقیقه ای یا ده دقیقه ای داشتم. اما می خوام از این فرصت استفاده کنم و طول مدت ورزش کردنم رو بیشتر کنم.

چالش ورزش در بولت ژورنال
چالش ورزش در بولت ژورنال

همون طوری که در شکل مشخصه من از رنگ آبی برای نشون دادن پنج دقیقه ورزش، رنگ نارنجی برای ده دقیقه، رنگ بنفش برای یک ربع و رنگ قرمز برای بیست دقیقه ورزش استفاده کردم. امیدوارم در طول این چالش هر چه بیشتر از رنگ قرمز استفاده کنم! هر چند هدف اصلیم پیوستگی و هر روز ورزش کردنه!

من با نرم افزار FitOn ورزش می کنم که یک سری آموزش ویدیویی از مربی های مختلف داره. میشه توش جستجو کرد و ورزش های مختلف با درجه سختی های مختلف پیدا کرد. حتی مدت زمان ورزش و سایل مورد نیاز رو هم میشه استفاده کرد. من معمولا پیلاتس و حرکت های کششی رو که نیاز به وسیله ی خاصی ندارند انتخاب می کنم.

معرفی اپلیکیشن FitOn

دانلود فایل نمونه چالش ورزش در بولت ژورنال

مثل خیلی از صفحه های دیگه ای که اینجا بهتون آموزش دادم، برای چالش ورزش هم یک صفحه طراحی کردم که می تونید دانلود کنید.

 

چالش ورزش در بولت ژورنال
چالش ورزش در بولت ژورنال

امیدوارم این چالش به شما کمک کنه فعالیت بدنی رو هم جزئی از روتینتون در نظر بگیرید. 🙂

لینک هنرمند تصویر شاخص این پست 

دیدگاهتان را بنویسید