آموزش ارزیابی سال ۹۸

آموزش ارزیابی سال ۹۸ | نردیشمی

اولین قدم برای نوشتن یک برنامه ی سالانه، اینه که به سال قبل نگاه کنیم و ببینیم چکار کردیم. چی رو درست انجام دادیم و چی رو غلط، تا با دید درستی برای سال جدید برنامه ریزی کنیم! این پست رو هم با همین هدف می نویسن: آموزش ارزیابی سال ۹۸. تا با یک دید درست بریم سراغ سال جدید: ۹۹!!
.

در ویدیو زیر دو تا تمرین برای ارزیابی سالی که گذشت آموزش میدم، یک تمرین به درد همه می خوره، و یک تمرین مخصوص کسانیه که در سالی که گذشت بولت ژورنال داشتن!

تمرین اول برای ارزیابی سال ۹۸

این تمرین مخصوص کسانیه که بولت ژورنال یا دفتر برنامه ریزی داشتند. ما یکی یکی تمام صفحه های دفترمون رو ورق می زنیم و از بین یادداشت هامون، سه تا ستون رو در صفحه ی ارزیابی پر می کنیم.

ستون اول: کارهای عالی

ستون دوم: کارهایی که باهاشون وقتم رو هدر دادم

ستون سوم: کارهای رویایی

توضیح این ستون ها و کارهاشون رو کامل در ویدیو دادم

تمرین دوم برای ارزیابی سال ۹۸

تمرین دوم به درد همه می خوره. چه در سال ۹۸ برنامه ها و کارهاتون رو ثبت کرده باشین چه نکرده باشین. توی دفترمون دو تا صفحه ی رو به هم رو باز می کنیم. صفحه ی اول میشه مربوط به «من در سال ۹۸» و صفحه ی دوم هم میشه «من در سال ۹۹» پر کردن این دو تا صفحه بهمون می فهمونه می خوایم با چه چیزهایی در سال ۹۸ خداحافظی کنیم و از اون طرف چه چیزهایی رو در سال ۹۹ بیاریم توی زندگی مون!

من دو تا فایل PDF برای این تمرین ها آماده کردم که می تونید رایگان دانلود کنید.

دانلود فایل PDF تمرین ارزیابی سالانه

چندتا لینک مفید

هفته ی پیش در یک ویدیو سه تا دفتر بولت ژورنالم رو مرور کردم. یک سری صفحه ها خالی مونده بودن، یک سری ها کامل پر شده بودن. یک سری ها رو کمتر و یک سری ها رو بیشتر دوست داشتم! شما هم از این ویدیو خیلی استقبال کردید!

ویدیو مرور بولت ژورنال سال ۹۸ من

یکی از اتفاقای خوب سال ۹۸ برای من، ترجمه ی کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال بود. خوندن این کتاب به همه کمک می کنه برای زندگی شون تصمیم بگیرن، برنامه ریزی کنند و خلاصه، تلاش کنند به زندگی رویایی شون برسن. برای خودم که همینطور بود!!

معرفی کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال

لینک خرید کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال

دیدگاهتان را بنویسید