دانلود ویدیو وبینار بولت ژورنال

دانلود وبینار بولت ژورنال و برنامه ریزی

سلام دوستای عزیزم! به خاطر حجم درخواست های شما بالاخره تصمیم  بر این شد که فایل وبینار بولت ژورنال رو (هم آموزش اصول بولت ژورنال و هم آموزش پایبندی به برنامه) برای دانلود در سایت نردیشمی قرار بدم.

در این پست دو تا فایل داریم. اولی مربوط به وبینار اسفند سال ۹۷ هست که در اون چارچوب اصلی بولت ژورنال رو توضیح میدم. اگر تازه می خواین بولت ژورنال درست کنید یا از بولت ژورنالی که دارین راضی نیستین پیشنهاد می کنم حتما این فایل رو تماشا کنید.

دومی مربوط میشه به وبینار مهر ۹۸ که در اون یک مرحله رفتیم بالاتر و درمورد پایبندی به بولت ژورنال صحبت می کنیم. اگر با بولت ژورنال آشنا هستید اما نمی دونید چطوری ازش برای هدف گذاری و پایبندی به برنامه هاتون استفاده کنید حتما این فایل رو تماشا کنید.

خرید و دانلود ویدیو وبینار «بولت ژورنال چیست»

این ویدیو به درد کسانی می خوره که می خوان با چارچوب اصلی بولت ژورنال آشنا بشن و بولت ژورنال خودشون رو درست کنن. در این وبینار با مفهوم بولت ژورنال و صفحه های اصلیش آشنا می شید و در کنارش چند تا تمرین برای اولویت بندی و هدف گذاری یاد می گیرید تا از نتیجه ش در درست کردن بولت ژورنال استفاده کنید.

ویدیو آموزشی بولت ژورنال چیست
ویدیو آموزشی بولت ژورنال چیست

 

خرید و دانلود ویدیو وبینار «پایبندی به بولت ژورنال»

این ویدیو به درد کسانی می خوره که با بولت ژورنال آشنا هستند، اما نمی تونن به برنامه پایبند باشن، می خوان هدف گذاری یاد بگیرن و صفحه های کاربردی بولت ژورنال رو بشناسن.

در این ویدیو یاد می گیرید چطور به بولت ژورنالتون پایبند باشید. چطور هدف هاتون رو تقسیم بندی کنید و چطور در راستای رسیدن به اون هدف ها از بولت ژورنال استفاده کنید طوری که انگیزه تون رو هم حفظ کنید. در این ویدیو هم مثل قبلی این آموزش ها با چند تا تمرین عملی هستند.

وبینار پایبندی به برنامه بولت ژورنال
وبینار پایبندی به برنامه بولت ژورنال

تا الان که این متن رو می نویسم، یعنی آبان سال ۹۸ بیشتر از ۵۰۰ نفر از این ویدیو ها استفاده کردند و بازخورد شرکت کننده ها عالی بوده! امیدوارم شما هم بعد از دیدن ویدیو مورد نظرتون راضی باشید و با انگیزه ی بیشتر و دانش بهتر برای زندگی تون برنامه ریزی کنید.

اگر یک متن توضیح کامل و جامع درباره ی بولت ژورنال نیاز دارید هم می تونید آموزش بولت ژورنال رو مطالعه کنید.

Spread the love

دیدگاهتان را بنویسید