دانلود ویدیو وبینار بولت ژورنال

دانلود وبینار بولت ژورنال و برنامه ریزی

سلام دوستای عزیزم! به خاطر حجم درخواست های شما بالاخره تصمیم  بر این شد که فایل وبینار بولت ژورنال رو (هم آموزش اصول بولت ژورنال و هم آموزش پایبندی به برنامه) برای دانلود در سایت نردیشمی قرار بدم.

معرفی وبینارها

در این پست دو تا فایل داریم. اولی مربوط به وبینار اسفند سال ۹۷ هست که در اون چارچوب اصلی بولت ژورنال رو توضیح میدم. اگر تازه می خواین بولت ژورنال درست کنید یا از بولت ژورنالی که دارین راضی نیستین پیشنهاد می کنم حتما این فایل رو تماشا کنید.

دومی مربوط میشه به وبینار مهر ۹۸ که در اون یک مرحله رفتیم بالاتر و درمورد پایبندی به بولت ژورنال صحبت می کنیم. اگر با بولت ژورنال آشنا هستید اما نمی دونید چطوری ازش برای هدف گذاری و پایبندی به برنامه هاتون استفاده کنید حتما این فایل رو تماشا کنید.

خرید و دانلود ویدیو وبینار «بولت ژورنال چیست»

این ویدیو به درد کسانی می خوره که می خوان با چارچوب اصلی بولت ژورنال آشنا بشن و بولت ژورنال خودشون رو درست کنن. در این وبینار با مفهوم بولت ژورنال و صفحه های اصلیش آشنا می شید و در کنارش چند تا تمرین برای اولویت بندی و هدف گذاری یاد می گیرید تا از نتیجه ش در درست کردن بولت ژورنال استفاده کنید.

لینکی که الان در این پست وحود مربوط به آخرین وبیناری میشه که برگزار کردم یعنی در ۲۲ اسفند ۱۳۹۹. من هر سال نزدیک عید که میشه یک ورکشاپ جدید بولت ژورنال برگزار می کنم تا همه در کنار هم برای سال جدیدمون برنامه ریزی کنیم. بنابراین این لینک هم هر سال آپدیت میشه!

وبینار آموزش بولت ژورنال
وبینار آموزش بولت ژورنال

خرید و دانلود ویدیو وبینار «پایبندی به بولت ژورنال»

این ویدیو به درد کسانی می خوره که با بولت ژورنال آشنا هستند، اما نمی تونن به برنامه پایبند باشن، می خوان هدف گذاری یاد بگیرن و صفحه های کاربردی بولت ژورنال رو بشناسن. یادتون باشه که حتما اول کتاب رو بخونید یا ویدیوی آموزش بولت ژورنال رو تماشا کنید و بعد اگر احساس کردید برای پایبندی به برنامه هاتون نیاز به کمک بیشتری دارید، از ویدیوی آموزش پایبندی به برنامه استفاده کنید.

در این ویدیو یاد می گیرید چطور به بولت ژورنالتون پایبند باشید. چطور هدف هاتون رو تقسیم بندی کنید و چطور در راستای رسیدن به اون هدف ها از بولت ژورنال استفاده کنید طوری که انگیزه تون رو هم حفظ کنید. در این ویدیو هم مثل قبلی این آموزش ها با چند تا تمرین عملی هستند.

وبینار پایبندی به برنامه بولت ژورنال
وبینار پایبندی به برنامه بولت ژورنال

 

اگر یک متن توضیح کامل و جامع درباره ی بولت ژورنال نیاز دارید هم می تونید آموزش بولت ژورنال رو مطالعه کنید. به اینستاگرام نردیشمی هم سر بزنید! من در صفحه ی اینستاگرام کلی از بولت ژورنال داشتن و پروداکتیو بودن و مطالعه و این جور چیزها حرف می زنم. مطمئنم که خوشتون میاد.

دیدگاهتان را بنویسید