ایده طراحی برای بولت ژورنال

ایده طراحی برای بولت ژورنال

سلام! همونطوری که می دونید ما اینجا به ایده های بولت ژورنال خیلی اهمیت میدیم. کلا از ایده های نو استقبال می کنیم. من هم سعی میکنم چند وقت یکبار بهتون ایده های جدیدی نشون بدم که خودتون بتونید توی بولت ژورنالتون ازشون استفاده کنید. امروز میخوایم درباره ی ایده طراحی برای بولت ژورنال حرف بزنیم. این ویدیو رو نگاه کن.

ایده طراحی به چه دردی می خوره؟

امروز میخوایم یک صفحه درست کنیم پر از ایده های طراحی. یعنی یک روز چند دقیقه وقت میذارید و یک صفحه پر از نقاشی آماده می کنید. آماده کردن صفحه ای که توی عکس می بینید از من ده دقیقه زمان برد. بعد از درست کردن این صفحه، میتونید هر وقت که نباز شد ازش به عنوان مرجع برای طراحی هاتون استفاده کنید. ولی اشتباه نکنیدا! من منظورم این نیست که قراره از این به بعد کل بولت ژورنالتون با طراحی و نقاشی پر بشه. نه!

ببینید ما گاهی اوقات نیاز به تغییر داریم. یا در عین سادگی می خوایم یک جایی یک کوچولو طرح بکشیم. طوری که به سادگی دفترمون لطمه نزنه اما در عین حال خوشگل ترش کنه. اگه مثل من اهل بولت ژورنال مینیمال باشید، پیدا کردن ایده در چنین مواقعی براتون خیلی سخت خواهد بود. به همین دلیل پیشنهاد میکنم یک صفحه ی طراحی های مرجع درست کنید تا در مواقع لازم به کمکتون بیاد.

طرح هایی که من کشیدم

طرح هایی که من کشیدم رو میتونید با جزئیات در این عکس ببینید. در مورد نحوه ی کشیدنشون هم در فیلم توضیح دادم. از این طرح ها میتونید در قسمتهای مختلف بولت ژورنالتون استفاده کنید. مثلا:

  • برای نوشتن عنوان صفحه ها
  • نوشتن روز و تاریخ
  • نوشتن لیستهای مختلف
  • نوشتن عنوانها به انگلیسی
  • نوشتن اولویت در هر صفحه
  • یا نوشتن هر چیز مهم دیگه در صفحه ها
ایده طراحی برای بولت ژورنال
ایده طراحی برای بولت ژورنال

چه لوازمی می خواد؟

هیچی! همونطور که در ویدیو میتونید تماشا کنید، من تمام این طرح ها رو با یک خودکار کشیدم و فقط یک کوچولو رنگشون کردم. اونقدر کم رنگ کردم که میشد کلا سیاه و سفید باشن. شما می تونید همین طرح ها رو با یک خودکار ساده (هر رنگی) بکشید. اگه دوست داشتید رنگ آمیزی شون هم بکنید. البته بدون رنگ آمیزی هم همچنان قشنگ هستند.

دیگه چی؟!

اگه نمی دونی بولت ژورنال چیه این پست رو نگاه کن.

دیدگاهتان را بنویسید