ایده های هفته نگار

ایده هفته نگار برای بولت ژورنال

می دونیم که توی بولت ژورنال برنامه ریزی ماهانه (ماه نگار) و روزتنه (روزنگار) پایه و اساس کارمونن! اما ممکنه به خاطر شرایطی که داریم، دلمون بخواد برنامه ریزی هفتگی رو هم توی دفترمون جا بدیم! من توی این پست چند تا ایده هفته نگار خوشگل و کاربردی رو براتون توضیح میدم!

می تونی به جای خوندن این پست، ویدیو نگاه کنی:

تماشای ویدیو ایده های هفته نگار در یوتیوب

اگه از ایده گرفتن خوشت میاد اینجا رو نگاه کن.

ایده هغته نگار مینیمال

دو صفحه برای یک هفته نگار ساده! صفحه ی سمت راست پنج روز اول هفته رو داره. صفحه ی سمت چپ هم دو روز باقیمونده رو داره! یک قسمت هم برای یادداشت و یک قسمت هم برای هفته ی بعد در نظز می گیریم. توی قسمت هفته ی بعد، کارهایی رو می نویسیم که باید هفته ی بعد انجام بشن! می نویسیم که یادمون نره! بعدا که داشتیم هفته نگار هفته ی بعدی رو درست می کردیم، بر می گردیم به این قسمت نگاه می کنیم و کارها رو منتقل می کنیم به هفته ی بعدی

ایده هفته نگار مینیمال
ایده هفته نگار مینیمال

 

ایده هفته نگار زیبا

توی این هفته نگار، هفت تا ستون داریم برای هفت روز هفته. می تونید ستون ها رو با خط های عمودی هم از هم جدا کنید، من ترجیح دادم این کار رو نکنم! توی نیمه ی پایین صفحه ها، یک قسمت داریم برای کارهای بی زمان! یعنی کارهایی که باید این هفته انجام بشن، اما لزوما روز خاصی ندارن! یک قسمت برای هفته ی بعد، که اینو توی ایده ی قبلی توضیح دادم چیه. و من یک ردیاب هفتگی هم گذاشتم. بله ردیاب نیازی نیست که حتما ماهانه باشه! می تونه هفتگی هم باشه!

بعدشم یک خورده خوشگل کاری کردم چون که ویدیو قبلی که گذاشته بودم، مربوط به ایده های نقاشی در بولت ژورنال بود، گفتم از اون ایده ها توی این صفحه استفاده کنم!

تماشای ویدیو ایده های نقاشی در بولت ژورنال – در یوتیوب نردیشمی

تماشای ویدیو ایده های نقاشی در بولت ژورنال – در اینستاگرام نردیشمی

ایده هفته نگار زیبا
ایده هفته نگار زیبا

ایده هفته نگار ستونی

این هفته نگار هم ستونیه و هم خیلی ساده ست. خوبی هفته نگار های ستونی اینه که تعداد زیادی مورد رو می تونید توی هر روز بنویسید. البته بدی شون هم اینه که باید خیلی خلاصه بنویسید چون که باریکه! البته این شاید مزیت هم محسوب بشه!

قسمت پایین یک تقویم ماهانه ی کوچیک گذاشتم که خیلی به درد بخوره! امتحان کنید! یک قسمت هم به عنوان یادداشت گذاشتم که هر چیزی رو می تونید توش بنویسید مثلا کارهای بی زمان یا کارهای هفته ی بعد که توی ایده های قبلی واسشون کادر جداگونه داشتیم رو می تونید اینجا بیارید توی یادداشت.

ایده هفته نگار ستونی
ایده هفته نگار ستونی

ایده هفته نگار جزئی

این ایده نسبت به هفته نگار های قبلی خیلی جزئی تره! کادر مربوط به هر روز رو به دو قسمت تقسیم کردم: قسمت سمت چپ مربوط به نوشتن وظایف و یادداشت های اون روزه، چیزی که همه باهاش آشنا هستیم! اما قسمت سمت راست میشه مربوط به جزئیاتی که می خوایم در طول اون هفته بهشون خلی توجه کنیم. من اینجا چهار مورد رو انتخاب کردم:

میزان آبی که می خورم رو با قطره های آب نشون دادم. هر قطره ی آب می تونه نشون دهنده ی یک لیوان آب باشه.

حال اون روزم رو با سه تا صورتک نشون می دم. حال میتونه جسمی یا روحی باشه. مثلا اگر مثل من میگرن دارید، می تونید شدت سردرد هاتون رو اینجا مشخص کنید.

مقدار میوه ای رو که می خورم با سه تا سیب نشون دادم. هر سیب میشه یک وعده میوه خوردن. لزومی نداره که حتما سیب بخوریما!! فقط نمادشه!

میزان مطالعه ی روزانه م رو هم با این دو تا کتاب نشون دادم. هر کتاب می تونه نشون دهنده ی یک ساعت مطالعه باشه.

من این چهار تا رو انتخاب کردم. البته که شما می تونید موارد دیگه ای رو با توجه به شرایطتون انتخاب کنید و اینجا بیارید.

ایده هفته نگار جزئی
ایده هفته نگار جزئی

 

امیدوارم از این ایده ها خوشتون اومده باشه. من توی یک ویدیو هم طرز درست کردن این صفحه ها رو نشون دادم و هم کاربردشونو توضیح دادم. اگه ترجیحتون به ویدیو دیدنه، از لینکای زیر استفاده کنید:

تماشای ویدیو ایده هفته نگار در یوتیوب نردشمی

 

ایده هفته نگار برای بولت ژورنال
ایده هفته نگار برای بولت ژورنال

One comment on “ایده های هفته نگار

دیدگاهتان را بنویسید