وبینار آموزش بولت ژورنال

وبینار آموزش بولت ژورنال

یکشنبه ۱۸ خرداد دارم وبینار آموزش بولت ژورنال برگزار می کنم! ما توی نردیشمی تا حالا تجربه ی چهار تا وبینار موفق داشتیم و این میشه پنجمین وبینار!

ثبت نام در وبینار آموزش بولت ژورنال

وبینار چیست؟

وبینار یک کلاس آموزشیه که اینترنتی برگزار میشه. مدرس (یعنی من) و دانشجوها (یعنی شما همراهان نردیشمی) همزمان وارد لینک کلاس میشیم و کلاس برگزار میشه. خوبی وبینار اینه که زنده ست. در نتیجه اگر در طول صحبت من جایی رو اشکال داشتید یا سوالی براتون پیش اومد، می تونید بپرسید و من پاسخ می دم.

برای شرکت در وبینار چه نرم افزاری نیازه؟

ثبت نام این وبینار از طریق سایت ایسمینار انجام میشه. وقتی ثبت نام کردین، لینک کلاس بهتون داده میشه. واسه ی ورود به کلاس باید نرم افزار adobe conncet رو نصب کنید. وقتی روی لینک کلاس بزنید، این نرم افزار کلاس رو واستون باز میکنه. خیالتون راحت، هم با لپتاپ و هم با گوشی می تونید وارد کلاس بشید. یعنی نرم افزار adobe connect هم برای کامپیوتر و هم برای گوشی های آیفون و اندروید وجود داره!

آیکن نرم افزار adobe connect
آیکن نرم افزار adobe connect

اگه نتونم آنلاین بشم چی؟

کلاس یاعت ۷ غروب شروع میشه و حدودا تا ساعت ۹ شب طول می کشه. طبیعیه که در طول این دو ساعت ممکنه کاری براتون پیش بیاد که باعث شه از پای گوشی بلند شید. یا اینکه اصلا همون روز یک اتفاقی بیفته و کلا نتونید آنلاین شید.

همچنان می تونید فیلم وبینار رو دانلود کنید. فیلم وبینار به فاصله ی چند روز آماده میشه و کسانی که ثبت نام کرده بودن می تونن دانلودش کنند. دانلود و تماشای فیلم دیگه نیاز به نرم افزار خاصی نداره. آماده شدن فیلم حداکثر ۲۰ روز طول می کشه.

چطور وارد کلاس بشم؟

می دونم که اگر تا حالا توی وبینار شرکت نکرده باشیم، شاید بترسیم که نتونیم باهاش کار کنیم و به مشکل بخوریم! این ویدیو مال خود ایسمیناره که مرحله به مرحله نشون میده چطور باید وارد وبینار شد. کلا هم یک دقیقه ست!

وبینار آموزش بولت ژورنال به درد چه کسانی می خوره؟

  • اگه اصلا نمی دونی بولت ژورنال چیه اما یک حسی بهت میگه چیز خوبیه، این وبینار به دردت می خوره!
  • اگه دنبال روشی می گردی که بهت کمک کنه زندگیت رو سر و سامون بدی، هدف تعیین کنی و برای رسیدن بهشون برنامه ریزی کنی، این وبینار شدیدا به دردت می خوره!
  • اگه کم و بیش با بولت ژورنال آشنایی، اما بین مطالب مختلف سردرگم شدی و نمی دونی از کجا شروع کنی، این وبینار بهت کمک می کنه از سردگمی دربیای و بولت ژورنال خودت رو بسازی!
  • اگه قبلا از طریق دوستات یا اینترنت با بوژو آشنایی و دفتر بولت ژورنال هم داری، اما می خوای این روش رو اصولی یاد بگیری، این وبینار خیلییی به درد می خوره!
  • اگه کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال رو خوندی، اما هنوز مطالب برات گنگه و نیاز به توضیح بیشتر داری، نگران نباش، من توضیح میدم! پس این وبینار به دردت می خوره!

 

خب امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه. همچنان اگر سوالی داشتید، می دونید که من همواره خوشحال میشم جواب بدم!

اگه فکر می کنید این وبینار به درد دوستاتون هم می خوره، خب لینک رو براشون بفرستید. 🙂

Spread the love

5 comments on “وبینار آموزش بولت ژورنال

دیدگاهتان را بنویسید