دختری با هفت اسم (معرفی کتاب)

معرفی کتاب دختری با هفت اسم

دختری با هفت اسم کتابیه که هم اسم جذاب و هم توضیح جذابی داره: فرار از کره ی شمالی. این کتاب برای من مانند دری بود که به دنیای رازآلود کشور کره شمالی باز شد. چیزهایی که نمی دونستم، شایعه هایی که شنیده بودم. آیا همش واقعیت داشت؟

خیلی خوشحالم که این کتابو خوندم. در اصل اونقدر کتاب جذابی بود که یک روز صبح شروع به خوندنش کردم و تا شب تموم شد. توی این ویدیو راجع به این کتاب و چیزهایی که ازش یاد گرفتم صحبت کردم. دختری با هفت اسم رو میشه به چشم یک رمان هیجان انگیز دید که میتونه چشممونو به دنیایی که هیچی ازش نمیدونیم باز کنیم.

امیدوارم دیدن این ویدیو بهتون کمک کنه تا درباره ی خوندن این کتاب تصمیم بگیرید.

ویدیو معرفی «دختری با هفت اسم»

دلیل اینکه تصمیم گرفتم این کتاب رو معرفی کنم این بود که تا قبل از خوندنش، یک تصویر محو و مبهم از کره ی جنوبی داشتم. تصویری که اصلا واقعی نبود اما ناخودآگاه دلیلی هم نمی دیدم که بخوام در موردش بیشتر بدونم. این کتاب خیلی اتفاقی به دستم رسید و خوندنش باعث شد متوجه بشم چقدر چیز هست که نمی دونم!

اگر به دیدن ویدیوهای معرفی کتاب علاقه مندین پیشنهاد می‌کنم این پست رو هم بخونید که مربوط به یک کتاب جذاب درباره ی موفقیت در زندگی و رسیدن به اهدافه.

2 comments on “دختری با هفت اسم (معرفی کتاب)

  1. سلام من این کتاب رو قبلا باهاش آشنا شده بودم اما تا الان نخوندمش، خیلی دوست دارم بخونمش. کلا کتابهایی که درباره فرار از کره شمالی هست (سرگذشت نامه ها) رو خیلی دوست دارم تا الان چند کتاب در این زمینه خوندم و لذت زیادی بردم. مثل کتاب های رهبر عزیز، آکواریوم های پیونگ‌یانگ، روح گریان من، هزاران فرسنگ تا آزادی، که همه شون درباره کره شمالی هست و پیشنهاد میکنم حتما بخونید. از سایت خوب تون متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید