شازده کوچولو سه زبانه ( فارسی، انگلیسی، فرانسوی )

(دیدگاه کاربر 1)

40,000 تومان 39,000 تومان

شازده کوچولو که خب نیازی به معرفی نداره! مزیت این کتاب اینه که می تونید علاوه بر ترجمه ی روون فارسی، متن اصلی کتاب رو هم بخونید. این کتاب در اصل به زبان فرانسوی نوشته شده. مطالعه ی این کتاب برای تقویت مهارت های زبان انگلیسی و فرانسوی به شدت مفیده. از اونجایی که نثر داستانی و شیرینی داره، شما رو جذب خودش نمیکنه و فرآیند یادگیری زبان براتون خسته کننده نخواهد بود!

نویسنده: آنتن دوسنت اگزوپری

مترجم: مریم صبوری

انتشارات: کتاب کوله پشتی

این کتاب توسط انتشارات کتاب کوله پشتی از طریق پست برای شما ارسال میشه.

توضیحات

شازده کوچولو یکی از مشهورترین آثار ادبی جهان به شمار میاد. عنوان این کتاب در فرانسوی le petit prince و در انگلیسی the little prince خونده میشه. نویسنده ی این کتاب آنتوان دوسنت اگزوپری هست که داستانش رو به زبان فرانسوی نوشته. شازده کوچولو پرفروش ترین کتاب جهان به زبان فرانسوی است و تازه در قرن بیستم هم به عنوان بهترین کتاب قرن انتخاب شده. از این کتاب سالانه حدودا یک میلیون نسخه به فروش می رسه.

محتوای کتاب شازده کوچولو

آنتوان دوسنت اگزوپری در این کتاب با لحن و بیان خودش درباره ی فلسفه ی دوست داشتن، هستی و عشق حرف می زنه. نگاه نویسنده از دیدگاه یک کودکه که از یک سیارک غریب و دور به زمین میاد. این کودک پر از سواله. آدم ها و کارهاشون براش عجیبه. خیلی جالبه که این شخصیت تونسته هم کودکان و بزرگسالان رو شیفته ی خودش بکنه!در سراسر کتاب نویسنده افرادی رو که غرق در مادیات زندگی شدند با همون لحن کودکانه زیر سوال می بره.

خوندن نسخه ی سه زبانه ی این کتاب به شما کمک می کنه علاوه بر لذت بردن از این داستان دلنشین، مهارت های زبان خارجی خودتون رو هم قوی کنید. تازه خوندن هر اثر ادبی در زبان اصلی خود، که در اینجا زبان فرانسوی محسوب میشه، لطف خاصی داره!

کتاب شازده کوچولو
کتاب شازده کوچولو

خلاصه مشخصات کتاب

نویسنده: آنتن دوسنت اگزوپری

مترجم: مریم صبوری

انتشارات: کتاب کوله پشتی

این کتاب توسط انتشارات کتاب کوله پشتی از طریق پست برای شما ارسال میشه.

1 دیدگاه برای شازده کوچولو سه زبانه ( فارسی، انگلیسی، فرانسوی )

  1. hannahaghaei

    این ترجمه به نظر من بهترین ترجمه از شازده کوچولو هست*-*من خودم این ترجمه رو چند سال پیش خریدم و به بقیه هم خیلی پیشنهادش میکنم

دیدگاه خود را بنویسید