چاپکی برنامه ریزی امتحان

7,000 تومان

لیست صفحه های موجود در این فایل:

  1. تقویم امتحانات
  2. برنامه مطالعه
  3. صفحه برنامه ریزی درسی
  4. صفحه برنامه روزانه

در فایلی که دانلود می کنید، پی دی اف رنگی و پی دی اف سیاه و سفید و یک فایل word وجود داره که میتونید به دلخواه استفاده کنید.

توضیحات

فایل چاپکی برنامه ریزی امتحان بهت کمک میکنه راحت تر برنامه ریزی کنی و نتیجه ی بهتری بگیری.

توضیح صفحه های موجود در چاپکی برنامه ریزی امتحان

۱- صفحه تقویم امتحانات

در این صفحه تاریخ امتحانات را در تقویم وارد می کنیم و در لیست می نویسیم تا یک نمای کلی از امتحان هامون داشته باشیم.

۲- صفحه ردیاب مطالعه

این صفحه یک جدول ماهانه ست برای ثبت ساعت مطالعه هامون. هر مربع کوچیک میتونه نشون دهنده ی ۱۵ دقیقه مطالعه باشه یا میتونید معیار زمانی متفاوتی براش در نظر بگیرید. همچنین میشه رنگ مربوط به مطالعه ی هر درس رو متفاوت انتخاب کرد.

آموزش ردیاب ساعت

۳- صفحه برنامه روزانه

روزهای امتحان از بقیه ی روزها متفاوته. این صفحه دقیقا با توجه به این نکته توجه شده. در دوران امتحانات، برای هر روزمون یک اولویت می ذاریم (مثلا میخوام حتما یک فصل خاص رو بخونم). همچنین ساعت مطالعه ی مورد انتظار و ساعت مطالعه ای که در انتهای روز درس خوندیم رو ثبت می کنیم. لیست کارها رو می نویسیم و اگر برای فردا کاری مونده، اون رو هم یادداشت می کنیم تا فراموش نکنیم.

۴- صفحه برنامه ریزی درسی

درس های مختلف ممکنه نیازمندی های متفاوتی داشته باشن. بنابراین نیازه که یک صفحه ی مستقل برای هر درس در نظر بگیریم. در این صفحه لیست بخش هایی که برای امتحان باید مطالعه کنیم رو یادداشت می کنیم، یک ارزیابی زمانی از اینکه می خوایم تا چه تاریخی اون بخش تموم شه ثبت می کنیم. همچنین تخمینی از وضعیت الانمون ثبت می کنیم و بعدا هم که اون بخش رو مطالعه کنیم وضعیت جدیدمون رو ثبت می کنیم. این لیست بهمون اطمینان میده که همه ی بخش های مورد نیاز برای یک امتحان رو مطالعه کردیم و در وضعیت خوبی به سر می بریم!

طرز استفاده از چاپکی برنامه ریزی امتحان

این فایل شامل پی دی اف رنگی و سیاه و سفید و همچنین فایل word هست. می تونید پی دی اف ها رو در سایز دلخواه چاپ کنید و به صورت دستی ازشون استفاده کنید. همچنین میتونید روی فایل ورد برنامه ریزی دیجیتال داشته باشید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چاپکی برنامه ریزی امتحان”