برنامه روزانه

رایگان

این فایل هم نسخه ی رنگی و هم نسخه ی سیاه و سفید داره.

بعد از دانلود میتونی در سایز دلخواه (مثلا آچهار یا آپنج) پرینت بگیری و استفاده کنی.

برای آموزش نوشتن برنامه‌ی روزانه این پست رو مطالعه کن.

برای دانلود فایل‌ها باید وارد سایت شوید حساب کاربری من

توضیحات

ساده ترین شکل برنامه ریزی کردن نوشتن برنامه‌ی روزانه است. ما میتونیم لیست کارهای هر روزمون رو بنویسیم و بعد در طول روز اونهایی رو که انجام میشن تیک بزنیم. در آخر روز هم برنامه مون رو ارزیابی کنیم و ببینیم کجاها کوتاهی کردیم و چه شرایطی رو باید تغییر بدیم یا ایجاد کنیم تا در آینده بیشتر به برنامه مون پایبند بمونیم.

نردیشمی برای راحتی شما یک فایل چاپکی برنامه‌ی روزانه آماده کرده که میتونید دانلود کنید. این فایل هم در نسخه ی رنگی و هم در نسخه ی سیاه و سفید موجوده. برای پرینت گرفتنش میتونید تنظیمات چاپگر رو روی سایز مورد نظرتون (مثلا آچهار یا آپنج) قرار بدید و پرینت بگیرید و سپس به صورت مستقل یا با چسباندنش به دفتر برنامه ریزی تون استفاده کنید.

چند نکته برای استفاده بهتر از فایل برنامه ریزی روزانه

۱- حتما برنامه تون رو شب قبل بنویسید. اگر یادتون رفت میتونید صبح هم اون رو پر کنید اما بهترین زمان شب قبله.

۲- ممکنه در طول روز کاری به ذهنتون برسه، در این صورت میتونید برنامه ای رو که از قبل نوشتید کامل کنید و یا کادر یادداشت رو پر کنید.

۳- در آخر روز حتما ارزیابی داشته باشید. برنامه ریزی بدون ارزیابی تاثیر بلندمدت نداره.

همچنین من در یک پست مفصل بنوشتن برنامه روزانه رو آموزش دادم که میتونید اینجا بخونیدش.

فایل های دانلودی نردیشمی

تمام فایل های دانلودی نردیشمی رو می تونید در این صفحه مشاهده کنید. برای دسترسی به لینک دانلود باید ابتدا وارد حساب کاربری تون در سایت نردیشمی بشید. بعد از ورود به سایت میتونید به راحتی فایل ها رو دانلود کنید. اکثر فایل های دانلودی هم نسخه ی سیاه و سفید و هم نسخه ی رنگی دارن. بنا به سلیقه و شرایطتون می تونین از نسخه ها استفاده کنید. همچنین برای پرینت گرفتنشون میتونین پرینتر رو طوری تنظیم کنین که برگه رو در سایز دلخواهتون چاپ کنه.

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “برنامه روزانه”