دانلود کلندکس سال ۹۹

(دیدگاه 1 کاربر)

رایگان

دانلود کلندکس برای استفاده در بولت ژورنال

کلندکس چیست؟

شامل سه فایل:

فایل ورد
فایل پی ذی اف
فایل ورد رنگی

مناسب برای دانلود در سایز A4 یا A5

برای دانلود فایل‌ها باید وارد سایت شوید حساب کاربری من

دسته:

توضیحات

این محصول شامل سه تا فایل آماده ست. با دانلود کلندکس ورد می تونید به صورت دیجیتالی ازش استفاده کنید. با دانلود کلندکس پی دی اف هم می تونید اون رو پرینت بگیرید و یا به صورت جدا و یا با چسبوندنش در دفترتون از این صفحه ی مفید استفاده کنید.

یک ایده ی باحال: می تونید صفحه هایی رو که از قسمت دانلود رایگان سایت نردیشمی تهیه می کنید، روی کاغذ برچسب دار پرینت بگیرید. این طوری کارتون هم خیلی راحت میشه!

طرز استفاده و دانلود کلندکس

کلندکس ترکیبی از دو کلمه ی انگلیسیه: کلندر به معنی تقویم و ایندکس به معنی فهرست. با داشتن کلندکس می تونیم یک تقویم فهرست دار به دفترمون اضافه کنیم. کاربرد کلندکس اینه که یادداشت های مهممون رو که مربوط به تاریخ های خاصی هستند در لابه‌لای دفترمون گم نمی کنیم! این ایده رو اولین بار یک آدمی به نام ادی هوب داده. انسانهای زیادی در سراسر جهان در بولت ژورنالشون از کلندکس استفاده می کنند!

من در این پست به صورت کامل و با رسم شکل!! توضیح دادم که کلندکس رو چطور درست کنیم و چطور ازش استفاده میشه!

در فایلی که دانلود می کنید، دو صفحه وجود داره. اولی برای شش ماه اول ۱۳۹۹ و صفحه ی دوم مربوط میشه به شش ماه دوم. هر ستون، نشون دهنده ی یک ماه از ساله. و در سمت راست هر صفحه تاریخ هر روز نوشته شده. یعنی هر سطر مربوط به هر روزه. همچنین هر ستون ماهانه، به قسمت های هفت سطری تقسیم شده. که هر قسمت نشون دهنده ی یک هفته از ساله. تمام این تقسیم بندی ها مطابق با تقویم سال ۹۹ هستند.

برای استفاده از کلندکس کافیه بعد از نوشتن هر یادداشتی که مربوط به یک تاریخ خاص میشه، (مثلا برنامه ریزی برای یک مهمونی) شماره ی اون صفحه رو به تاریخش اضافه کنید. مثلا اگر در صفحه ۶۱ دفترتون، برای مهمونی شام آخر هفته برنامه ریزی کردید و تاریخ این مهمونی پنجم خرداده، کافیه در ستون خرداد، سطر پنجم بنویسید: ۶۱ . به همین راحتی!

رفته رفته ستون ها رو اینطوری پر کنید. تا یک نقشه از تاریخ های مهم سال و صفحه های مربوط به رویداد هر تاریخ داشته باشید!

1 دیدگاه برای دانلود کلندکس سال ۹۹

  1. an excluded

    لینک pdf معمولی با pdf رنگی یکیه انگار و خب ۴ تا لینک دانلود گذاشتید… ممنان

    • زهرا نجاری

      ممنون که گفتید. چک می کنم

دیدگاه خود را بنویسید