صفحه های قابل چاپ برنامه ریزی بولت ژورنال (مهر ۹۷)

(دیدگاه 4 کاربر)

رایگان

بسته ی برنامه ریزی برای ماه مهر شامل:

۱- صفحه ی تقویم ماه مهر

برای برنامه ریزی کلی ماه مهر و همچنین نوشتن هدف هایی که در این ماه میخواید بهشون برسید و اولویت هایی که دارید. مربع های تقویم بزرگ هستند و تاریخ های مهم مثل تولد ها یا نوبت دکتر رو میتونید توی مربع مربوط به هر روز یادداشت کنید.

۲- صفحه ی برنامه هفتگی

این صفحه برای یادداشت کردن تاریخ کلاس های مدرسه یا دانشگاه به کار میره. میتونید برای هر کلاس یک رنگ اختصاص بدید و توی باکس های مستطیلی پایین صفحه یادداشت کنید تا یادتون نره. بعد توی هفته روز و ساعت مربوط به اون کلاس رو به همون رنگ پر کنید.

۳- صفحه ی تکالیف

زندگی دانش آموزی و دانشجویی یعنی کلی تکلیف مختلف برای درس هامون که خیلی وقتها تاریخ ها رو قاطی میکنیم یا یادمون میره. این صفحه برای یادداشت کردن تکلیف مربوط به هر درس و تاریخ تحویل دادنشه تا هر چند وقت یک بار بتونیم چک کنیم آیا چیزی برای انجام دادن داریم یا نه!

۴- صفحه ی کتاب

مطالعه زمانی بیشترین بازدهی رو داره که ازش چیزی یاد بگیریم و روی ذهنمون تاثیر بذاره. قرار نیست همه ی کتابهایی که میخونیم درسی باشه اما بهتره از همه ی کتابهایی که میخوتیم چیزی یاد بگیریم!  بعد از خوندن هر کتاب میتونید نظر خودتون یا جملاتی از کتاب که به نظرتون جذاب بوده رو توی این صفحه یادداشت کنید. همینطور اگر به واژه هایی برخوردید که دلتون میخواد در رابطه باهاشون بیشتر بدونید (قراره توی اینترنت سرچ کنید یا کتاب دیگه ای بخونید) اونا رو هم یادداشت کنید تا بعدا دنبالشون نگردین!

۵- مطالعه ترکر

این صفحه برای دانشجوها عالیه. چون ممکنه برای هر درس جزوه ها یا کتاب های مختلفی داشته باشن که نیاز به خوندن دارن. خیلی راحت لیستی از کتاب ها یا فصل هایی که نیازه بخونید اینجا بنویسید. میتونید تاریخ تموم شدن هر فصل رو یادداشت کنید تا حواستون باشه کی نیاز به دوره دارن.

۶-تاریخ های مهم

هر ترم تحصیلی یک سری تاریخ مهم داره. مثل تاریخ امتحان های پایان ترم و میان ترم یا تاریخ تحویل پروژه های اصلی. بهتره کل این تاریخ ها رو یک جا یادداشت کنید تا با یک نگاه بفهمین چه خبره!

برای دانلود فایل‌ها باید وارد سایت شوید حساب کاربری من

توضیحات

این صفحه ها برای سایز آپنج طراحی شدن چون کوچیکه و جابه جایی و کار کردن باهاش راحت تره. اما همچنین امکان پرینت کردنشون روی کاغذ آچهار و استفاده با سایز بزرگ تر هم وجود داره!

4 دیدگاه برای صفحه های قابل چاپ برنامه ریزی بولت ژورنال (مهر ۹۷)

 1. friend

  thnks a lot dear

 2. Fatemeh

  واقعا وبلاگ فوق العاده ای دارید و صفحه هایی که درست میکنید عالیییییییب و فوق العادهههههه هستندددددددد
  ممنون❤

 3. سمیرا

  عالی بود خیلی ممنونم????

 4. fatemekardanpour

  واقعا فوق العاده بود فقط کاشکی برای مهر امسال هم دوباره با تنوع صفحات بیشتر درست کنید :))

دیدگاه خود را بنویسید