شابلون بولت ژورنال ابعاد ۱۰ در ۲۰ کد A10

18,000 تومان

شابلون مناسب بولت ژورنال کد A10

ابعاد ۱۰ در ۲۰ سانتی متر

این شابلون از جنس چوب مرغوب ساخته شده و با استفاده ازش می تونید شکل های جذابی رو به راحتی در دفتر بولت ژورنالتون بکشید. شکل های این شابلون شامل انواع ظرف، گلدان و برگ در اندازه های مختلف میشه.

تولید توسط : دفترجان

محصولات دفترجان جدا از سایر محصولات سایت نردیشمی ارسال می شود.

هزینه ارسال شابلون های تک (هر تعدادی که باشند) ۱۰ هزار تومان می باشد.

ارسال به وسیله ی پست انجام می شود.

 

توضیحات

بولت ژورنال یک روش برنامه ریزیه که هر کسی می‌تونه با استفاده از این روش یک دفتر برنامه ریزی برای خودش بسازه. به این دفتر میگن بولت ژورنال! حالا اگر دوس دارید دفترتون با طرح های مختلف و رنگ های قشنگ باشه، می تونید از شابلون بولت ژورنال برای کشیدن طرح های مختلف در دفترتون استفاده کنید.

شابلون بولت ژورنال کد A10

این شابلون با ابعاد ۱۰ در ۲۰ سانتی متر از جنس چوب مرغوب ساخته شده و استحکام بالایی داره. یعنی به راحتی نمی شکنه. و تا مدت ها می تونید ازش استفاده کنید. با این شابلون می تونید شکل های مختلف گلدان و برگ در اندازه های متفاوت رسم کنید.

خرید شابلون بولت ژورنال
خرید شابلون بولت ژورنال

 

شابلون بولت ژورنال کد A10 یکی از شابلون های موجود در مجموعه شابلون کد A می باشد. طرز کار با این شابلون ها و نتیجه ی نهاییش رو در ویدیو زیر ببینید:

 

 

این شابلون ها تولید شده توسط برند دفترجان می باشد. به همین دلیل ارسال آنها جدا از سایر محصولات سایت نردیشمی است. هزینه ی ارسال تک شابلون ها (هر تعدادی که باشند) ۱۰ هزار تومان می باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “شابلون بولت ژورنال ابعاد ۱۰ در ۲۰ کد A10”