تختخوابت را مرتب کن

15,000 تومان

اگر قصد تغییر زندگی خودت رو داری، پس تختخوابت رو مرتب کن!

کتاب «تختخوابت را مرتب کن» در حقیقت 10 درس مهم زندگی را به شما یاد می‌دهد که به کمک آن‌ها می‌توانید زندگی خود را تغییر دهید و بر چالش‌های پیش روی خود غلبه کنید.

نویسنده:  ژنرال ویلیام اچ مک ریون

مترجم: حسین گازر

انتشارات: کتاب کوله پشتی

این کتاب توسط انتشارات کتاب کوله پشتی از طریق پست برای شما ارسال میشه.

توضیحات

این کتاب توسط ویلیام اچ مک ریون نوشته شده که بازنشسته ی نیروی دریایی امریکاست. مک ریون مدرک کارشناسیش رو در رشته ی روزنامه نگاری گرفته. مدرک کارشناسی ارشدش رو هم از دانشگاه نیروی دریایی گرفته.

خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن
خرید کتاب تختخوابت را مرتب کن

اگر قصد تغییر زندگی خودت رو داری، پس تختخوابت رو مرتب کن!

کتاب «تختخوابت را مرتب کن» در حقیقت ۱۰ درس مهم زندگی را به شما یاد می‌دهد که به کمک آن‌ها می‌توانید زندگی خود را تغییر دهید و بر چالش‌های پیش روی خود غلبه کنید.

نویسنده در مقدمه مب نویسه: «در روز هفدهم ماه می سال ۲۰۱۴، من افتخار این را داشتم که در جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه تگزاس در آستین سخنرانی کنم. اگرچه خودم هم از همین دانشگاه فارغ‌التحصیل شده بودم، ولی بعید می‌دانستم یک ژنرال جنگی که زندگی حرفه‌ای خود را در جنگ سپری کرده، خیلی مورد استقبال دانشجویان کالج قرار بگیرد. اما دیدن آن‌هایی که با اشتیاق برای شنیدن سخنرانی‌ام آمده بودند، مرا بسیار شگفت‌زده کرد. به نظر می‌رسید ده درسی که من در تمرینات نیروی دریایی یاد گرفتم و اساس صحبت‌هایم را شکل می‌داد، مورد توجه جمعیت بسیاری قرار گرفته است. این درس‌ها و تجربیات ساده را در تمرینات نیروی دریایی کسب کردم و هر ده درس در مقابل چالش‌های زندگی اهمیتی یکسان دارند و این مهم نیست که شما در چه مرحله‌ای از زندگی و دارای چه جایگاهی در جامعه باشید. در سه سال گذشته، بارها و بارها مردم در خیابان جلویم را گرفتند تا داستانشان را برایم تعریف کنند. همه‌ی آن‌ها می‌خواستند بیشتر در این‌باره بدانند که چطور این ده درس، زندگی‌ام را شکل داده و دوست داشتند افرادی را بشناسند که در دوران حرفه‌ای الهام‌بخش من بودند. این کتاب کوچک، تلاشی برای انجام این مهم است. هر فصل متن کوتاهی را در بر گرفته که حاوی یکی از همین درس‌هاست. امیدوارم از خواندن این کتاب لذت ببرید!»

نویسنده: ویلیام اچ مک ریون

مترجم: حسین گازر

انتشارات: کتاب کوله پشتی

این کتاب توسط انتشارات کتاب کوله پشتی از طریق پست برای شما ارسال میشه.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تختخوابت را مرتب کن”