راهنمای نردیشمی

دوستای عزیزم، اینجا قراره متوجه بشیم که کدوم پست‌های این سایت به دردمون می‌خوره!

اگر تازه می‌خواید بولت‌ ژورنال رو شروع کنید!

اگر تازه با بولت ژورنال آشنا شدید و می‌خواید یاد بگیرید که از کجا شروع کنید، پیشنهاد می‌کنیم اول پست «بولت‌ژورنال چیست» و بعد هم پست «چگونه بولت ژورنال درست کنم» رو بخونید. توی این دو تا پست می‌خونید که اصلا بولت ژورنال چیه، با صغحه های مختلفش آشنا می‌شید و راهنمایی میشید که برای شروع برنامه ریزی به روش بولت ژورنال باید چکار کنید.

یک سری پست داریم درباره ی معرفی صفحه های مختلف بولت ژورنال و توضیحات راجع به هر کدوم! صفحه هایی مثل : بولت ژورنال درست کردن!    (معرفی صفحه هایی مثل کاور بولت ژورنال، برنامه ریزی هفتگی و ماهانه، کتاب‌ها ، فیلم ها و …)

یک پیشنهاد ویژه هم تماشای ویدیوی آموزشیه که اولش در قالب وبینار برای ۱۵۰ نفر برگزار شد. از اینجا میتونید ویدیوی ویرایش شده رو دانلود کنید. من توی این ویدیو بولت ژورنال رو از اول کامل توضیح میدم و بهتون یاد میدم که چطور صفحه های اصلی بولت ژورنال رو درست کنید و ارشون استفاده کنید.

ویدیو آموزشی بولت ژورنال چیست
ویدیو آموزشی بولت ژورنال چیست؟

اگر می‌دونید بولت ژورنال چیه و می‌خواید اطلاعات بیشتری کسب کنید!

خب میرسیم به یادگیری مهارت های مربوط به بولت ژورنال:

  • «تاثیر ثبت ساعت‌ در بولت ژورنال بر روی موفقیت» در این پست راجعه به تاثیر ثبت کردن ساعت‌هایی که در طول روز برای کارهای مختلف وقت میذاریم صحبت کردم و دو مدل صفحه رو هم براش معرفی کردم. البته نمونه عکس های مربوط به این روش در صفحه ی اینستاگرام من هم هست.
  • «هبیت ترکر چیه؟»  حتما اسم هبیت ترکر رو زیاد شنیدید! توی این پست توضیح دادم که هبیت ترکر چیه و به چه دردی می‌خوره و از نمونه های مختلفش عکس گذاشتم!
  • «کدگذاری رنگی در بولت ژورنال» کدگذاری رنگی یک روش خیلی مفید و جذاب برای بازدهی بیشتر برنامه ریزیه. توی این پست راجع بهش حرف زدم!

اگر می‌خواید مطالبی بخونید که به موفق شدنتون در زندگی کمک کنه!

بعضی وقتا برای یک زندگی موفق داشتن نیاز به راهنمایی داریم. راهنمایی درباره ی اینکه چطور ایده آل گرا نباشیم، چطور به برنامه ریزی پایبند باشیم یا اینکه چطور اشتباه هامون رو رها کنیم. همه ی این پست ها رو میتونید در این آدرس پیدا کنید.

اگر می خواید محصولات رو تهیه کنید!

محصولات این سایت دو نوع هستند. صفحه های آماده ای که میتونید از اینجا دانلود کنید و برای برنامه ریزی هاتون ازشون استفاده کنید. این فایل ها در حقیقت صفحه های مختلف بولت ژورنال هستند که از قبل آماده شدند و میتونید در سایز های مختلف پرینت بگیرید و توی دفترتون بچسبونید یا روی برد رو به روتون بزنید.

یک سری بسته ی برنامه ریزی هم وجود داره شامل استیکرهای کاربردی که میتونید سفارش بدید و با پست سفارشی براتون ارسال میشه. هر بسته کاربرد خاصی داره که توی توضیحاتش نوشته شده. مثلا چندتا بسته برای برنامه ریزی یادگیری زبان خارجی در بولت ژورنال داریم. همه ی این محصولات رو میتونید در اینجا ببینید و به سبد خریدتون اضافه کنید.