فایل بولت ژورنال آماده

دانلود بولت ژورنال آماده

بیاید اول تکلیفمون رو با هم روشن کنیم! بولت ژورنال آماده وجود نداره. اصل بولت ژورنال یعنی یک روش برنامه ریزی که به تو یاد بده خودت برای زندگیت تصمیم بگیری. خودت تشخیص بدی چی واسه زندگیت خوبه و چی خوب نیست. بولت ژورنال به تو کمک می کنه هر روز کم کم زندگیت رو بهتر کنی و برسی به اونجایی که دلت می خواد باشی.

چرا بولت ژورنال آماده ؟

اما چرا من تصمیم گرفتم فایل بولت ژورنال رو برای دانلود بذارم؟ چون همه ی آدم ها در شرایط یکسانی نیستند. یکی از بیشترین پیام هایی که من هر هفته توی صفحه ی اینستاگرامم دریافت می کنم، مربوط به کسانیه که تازه می خوان برنامه ریزی رو شروع کنن اما نمی تونن تصمیم بگیرن بولت ژورنالشون رو با چه صفحه هایی شروع کنند یا اینکه اصلا وقت ندارن برای شروع کردنش یا می ترسن!

مدت ها به این مسئله فکر کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که اگر یک فایل بولت ژورنال با صفحه های اصلی روش بولت ژورنال وجود داشته باشه، افرادی که می خوان شروع کنن می تونن ازش استفاده کنن تا دستشون راه بیفته!

بازم تاکید می کنم:

بولت ژورنال آماده وجود نداره!

به این فایل به چشم یک تمرین نگاه کنید که قراره شما رو هل بده به سمت یادگیری و اینکه در نهایت بتونید بولت ژورنال خودتون رو درست کنید!

دانلود بولت ژورنال آماده
                  دانلود بولت ژورنال آماده

 

یادت باشه

هر زمان که تصمیم بگیری، می تونی یک زندگی رویایی برای خودت بسازی!

امیدوارم محتوای نردیشمی بهت کمک کنه هر روز به اون رویا نزدیک تر بشی!


نردیشمی با همراهی شما بزرگ میشه. پس اگه جای چیزی خالیه، اگه دوست داری چیزی رو یاد بگیری که هنوز اینجا راجع بهش صحبت نکردیم حتما برام بنویس. اینجا قراره با هم به رویاهامون فکر کنیم و براشون درست تلاش کنیم!

Spread the love

دیدگاهتان را بنویسید