کتاب خودت باش دختر از Rachel Halis
معرفی کتاب,  موفقیت

«خودت باش دختر!» یک کتاب هیجان انگیز!

این کتاب رو با دودلی شروع کردم. خوندن یک متن بلند که فقط برای مخاطب مونث نوشته شده بود برام جذاب نبود. اما بعد از خوندن چند صفحه ی اول از کتاب دستم اومد که با یک چیز متفاوت رو به رو هستم. کتاب «خودت باش دختر!» یک موتور انگیزه دهنده برای همه ی ماهاییه که تو سرمون پر از رویاست اما برای نرسیدن بهش کلی دلیل و توجیه داریم.

حسی که در حین خوندن این کتاب داشتم مور مور شدن دستام، هیجان توی قلبم و خوشحالی روی صورتم بود. اگه این حس باهام بمونه مطمئنم که میتونم کارهای بزرگی در زندگی بکنم! امیدوارم خوندن این کتاب به شما هم همون قدری انگیزه و انرژی مثبت بده که به من داد!

اینم ویدیومن درباره ی  معرفی این کتاب در آپارات:

همه ی حرف هامو راجع به این کتاب توی این ویدیو زدم. خوشبختانه چون کتاب رمان یا داستان کوتاه نیست خطر اسپویل شدن وجود نداره و میتونید با خیال راحت تا آخر ویدیو رو نگاه کنید.

خانم ریچل هالیس نویسنده ی این کتاب یک زن ۳۵ ساله با چهار فرزنده که از یک زندگی روستایی رسیده به یک خونه ی بزرگ و خونواده ی عالی و میلیون ها بازدید از بلاگش در طول روز. برای اینکه بیشتر با شخصیت و زندگی این خانم آشنا بشید میتونید یک سر به سایتشون بزنید که پر از عکسای خوشگل و مطالب جذاب در رابطه با پیشرفت و موفقیت در زندگیه:

the Chic site

امیدوارم از این کتاب خوشتون بیاد و روی زندگی تون تاثیر مثبت بذاره. 🙂

Spread the love

من زهرام، اردیبهشت ۷۲ به دنیا اومدم. عاشق کتاب، نوشتن و برنامه ریزی هستم! اگه تو هم مثل منی پس نردیشمی مخصوص خودته! امیدوارم از مطالب لذت ببری.

٪ نظر

 • shakiba

  سلام زهرا خانم گل
  تولدت مبارک
  از ویدیویی که گذاشتی بسیار بسیار بسیار لذت بردم
  کتاب رو دو روز پبش بهم معرفی کردن
  الان با ویدیویی که دیدم ازت لحظه شماری می کنم برای خریدش
  امیدوارم همیشه و همه جا موفق باشی

 • حسن

  این کتاب برای آقایون هم مناسبه یا طبق اسم مربوط به خانمهاست؟
  بعد از خوندن چند صفحه ی اول از کتاب دستم اومد که با یک چیز متفاوت رو به رو هستم. کتاب «خودت باش دختر!» یک موتور انگیزه دهنده برای همه ی ماهاییه که تو سرمون پر از رویاست اما برای نرسیدن بهش کلی دلیل و توجیه داریم.( این موتور برای خانم هاست یا برای آقایون هم جذاب و مورمور کننده ست؟)

  • زهرا نجاری

   اشاره ی نویسنده توی کتاب مدام به خانم هاست اما به نظر من برای همه میتونه مفید باشه. و یک آقایی هم به من گفتن که این کتاب رو خوندن و براشون جذاب بوده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *