دانلود صفحه برنامه ریزی هفتگی به تفکیک ساعت
برنامه ریزی

برنامه ریزی ساعتی (WEEKLY TIME LOG)

از هفته ی پیش تصمیم گرفتم برای ساعت های هر روزم برنامه ریزی کنم. کاری که مدت ها بود انجام نداده بودم. و باید بگم اونقدر تجربه ی جذابی بود که تصمیم گرفتم فایلش رو آنلاین بذارم تا بتونیم همه با هم ازش استفاده کنم.

ساختار صفحه برنامه ریزی ساعتی

این صفحه برنامه ریزی هفتگی از هفت قسمت عمودی برای هر روز هفته تشکیل شده. ساعت‌های مربوط به هر روز مشخص شده. تقسیم بندی ساعتها هم به شکل نیم ساعته هست. یعنی میتونید برنامه تون رو با دقت نیم ساعت انجام بدید.

در شروع، برنامه ریزی هفتگی به این روش ممکنه سخت به نظر بیاد. اما با تمرین و همینطور بازبینی درست میشه بهترش کرد. این برنمه ریزی اگه درست انجام بشه میتونه چارچوب خوبی به زندگی بده و به منظم بودنمون کمک کنه.

هر روز یک ستون کمرنگ عمودی هم داره که برای بازبینی برنامه ریزی انجام میشه. که انتهای هر روز میتونید چک کنید آیا به برنامه ریزی تون رسیدید یا نه و توی اون ستون کمرنگ علامت بزنید.

لینک های مرتبط با برنامه ریزی هفتگی:

Spread the love

من زهرام، اردیبهشت ۷۲ به دنیا اومدم. عاشق کتاب، نوشتن و برنامه ریزی هستم! اگه تو هم مثل منی پس نردیشمی مخصوص خودته! امیدوارم از مطالب لذت ببری.

٪ نظر

  • mahboobe

    ممنون زهرا جان از وقت و انرژِ که میزاری
    خیلی ممنونم ازت الهی مسیر زندگیت همیشه روشن و سبز باشه
    چقدر قلبت بزرگه این مطالب به رایگاه در اختیار ما قرار میدی

  • عرفان

    من واسه کنکور از این روش استفاده می کردم و صبح برای همون روز برنامه می نوشتم خیلی به درد بخور بود الآن با دیدن این ویدیو یاد اون روزا افتادم و می خوام دوباره این کار رو شروع کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *